Skip to content Skip to footer

Skuteczna Strona Internetowa Dla Twojej Firmy

DOPASOWANA

Strona Internetowa Dla Twojej Firmy

Projektujemy angażujące strony internetowe, landing page’e, serwisy i aplikacje webowe które przyciągną Twoich potencjalnych klientów.

Zanim przystąpimy do realizacji projektu, chcemy dokładnie poznać Twoje potrzeby. Następnie zastanawiamy się, jakie rozwiązania pozwolą nam je skutecznie zaspokoić. 

Podczas współpracy stawiamy na transparentną i możliwie szybką realizację projektu. Cyklicznie konsultujemy postępy, które możesz śledzić w czasie rzeczywistym w przeznaczonej do tego aplikacji.

strony_internetowe_dla_firm
Z nami

Twoja Strona Internetowa:

01. Zwiększa Twoją sprzedaż

Naszym celem jest sprawić, by strona każdego dnia przekładała się na nowych klientów, telefony, zapytania ofertowe i leady. Osiągamy to poprzez odpowiedni design, wdrożenie i późniejszą promocję.

02. Wyświetla się wysoko w wynikach wyszukiwania

Zadbamy o to, by Twoja storna internetowa dotarła do jak najszerszej grupy odbiorców dzięki odpowiedniemu doborowi słów kluczowych i strukturze.

03. Szybko się ładuje, nawet przy słabym internecie

Użytkownicy często rezygnują z przeglądania stron, które za długo się ładują. Nie warto tracić potencjalnych klientów, dlatego tworząc Twoją stronę zadbamy o szybkość ładowania.

04. Jest intuicyjna dla użytkowników i zachęca do kontaktu

Twoja oferta będzie przedstawiona w sposób przejrzysty i czytelny dla klienta, a jej struktura zachęci go do kontaktu z Tobą.

05. Jest łatwa w zarządzaniu

Zmieniłeś logo? Dodałeś nowy produkt lub usługę do swojej oferty? Żaden problem! Stronę oprzemy o WordPress – intuicyjny system zarządzania. Możesz więc samodzielnie i łatwo nią zarządzać. Dodajemy też filmiki instruktażowe, pokazujące jak wprowadzać podstawowe zmiany.

Jak wygląda

Proces Tworzenia Strony Internetowej

01. Konsultacja

Zaczynamy od darmowej konsultacji, podczas której ustalamy Twoje potrzeby oraz cele. Dobieramy rozwiązania i narzędzia, które pozwolą nam je zrealizować.

02. Projekt

Przechodzimy do projektu graficznego, przygotowania szaty graficznej oraz ustalamy rozmieszczenie poszczególnych elementów strony.

03. Wdrożenie

Kiedy zaakceptujesz projekt, rozpoczynamy jego realizację. Możesz ją śledzić na bieżąco – udostępniamy Ci przeznaczoną do tego aplikację webową.

04. Optymalizacja

Nie poprzestajemy na jednorazowym wdrożeniu projektu. Jeśli sobie tego życzysz – opiekujemy się stroną pod kątem technicznym i stale ulepszamy jej skuteczność.

strony_internetowe
czym jest dla nas

Skuteczna Strona Internetowa

Kluczowym elementem w procesie tworzenia strony internetowej jest określenie celu, jaki ma ona spełniać.

Naszą specjalizacją są strony internetowe nastawione na trzy podstawowe cele:

01. Wzrost Sprzedaży
02. Pozyskanie Leadów
03. Dotarcie Do Szerszej Grupy Odbiorców

Przekonajmy się, jak możemy osiągnąć te cele w Twojej firmie! Umów się na bezpłatną konsultację.

Bezpłatna Konsultacja

Porozmawiajmy o Twoich Potrzebach

Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Oddzwonimy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci osiągać więcej dzięki skutecznej stronie internetowej.

Jędrzej Prill, założyciel

Wspólnie sprawdzimy czy, oraz jak możemy Ci pomóc.

Conversational Form (#8)
warto to wiedzieć

Pytania i Odpowiedzi

Koszt utworzenia strony internetowej jest indywidualny dla każdego przypadku. Zależy od złożoności projektu i liczby godzin, jaką trzeba przeznaczyć na jego wykonanie. 

Standardowo cena za utworzenie strony internetowej mieści się w przedziale od 4 do 10 tysięcy zł.

Zastanawiasz się ile będzie kosztowało utworzenie strony internetowej dla Twojej firmy? 
– Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której będziemy w stanie oszacować kosztorys projektu.

Oczywiście! Tworzone przez nas strony opieramy o intuicyjny system zarządzania treścią – WordPress. Dzięki temu masz możliwość edytowania, dodawania i usuwania treści szybko i bez wysiłku.

Dodatkowo, po utworzeniu strony otrzymujesz od nas instrukcję wideo obrazującą krok po kroku w jaki sposób wprowadzać podstawowe zmiany.

Proces tworzenia strony internetowej od rozpoczęcia prac do oddania gotowej, działającej strony zazwyczaj zajmuje od 1 do 3 tygodni. 

Samo utworzenie strony internetowej nie jest jedynym kosztem, który musimy brać pod uwagę.

Doliczyć należy koszt hostingu (serwera, na którym utrzymywana będzie strona) – w większości przypadków około 300 zł rocznie, oraz domeny (adresu strony, np. www.nazwa-twojej-firmy.pl) – około 20 zł.

Opcjonalnie można również zlecić cykliczną opiekę nad stroną, by upewnić się że jest zabezpieczona, aktualna technicznie oraz zoptymalizowana. Koszt takiej opieki zaczyna się od około 100 zł miesięcznie.

poznaj naszych klientów

Zaufali Nam

Zobacz

Opinie

Zobacz co mają do powiedzenia Klienci, którzy korzystali już z naszych usług.

Greg Collins

Niestety sa takie czasy w ktorych ciezko jest znalesc kogos kto sam bez pytania zostanie / pracuje po godzinach i to z usmiechem na ustach, sam szuka rozwiazań problemów i pomaga w projekcie… mało tego, nigdy niczego nie odmawia! To jest właśnie Jędrzej – mówie szczerze i od serca !

Greg Collins

Bracia Collins
Patryk Rumiński

Strona wykonana szybko, zgodnie z zamysłem. Firma Wiseboost nie była najtańszą opcją na rynku, ale zdecydowanie polecam 😉

Patryk Rumiński

Konsultant, imakeitwork.pl
Igor Kozłowski

Cóż mogę powiedzieć, pełny profesjonalizm oraz doradztwo w zakresie serwera i wyglądu strony internetowej. Polecam Pana Jędrzeja i firmę Wiseboost do współpracy.

Igor Kozłowski

Agencja R&D Promotion
0
Ocena Klientów
0
Projekty
0
Lata
Bezpłatna Konsultacja

Porozmawiajmy o Twoich Potrzebach

Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Oddzwonimy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci osiągać więcej dzięki skutecznej stronie internetowej.

Jędrzej Prill, założyciel

Wspólnie sprawdzimy czy, oraz jak możemy Ci pomóc.

Conversational Form (#8)

Działasz w branży OZE?


Pozyskujemy klientów dla firm z branży odnawialnych źródeł energii wykorzystując sprawdzone techniki marketingu internetowego.

Prowadzisz hotel?


Kompleksowo zajmujemy się marketingiem internetowym w branży hotelarskiej. Zwiększamy liczbę rezerwacji i średni czas pobytu Twoich gości.