Skip to content Skip to footer

Efektywny Marketing Internetowy Dla Twojej Firmy

Skuteczny

Marketing Internetowy Dla Twojej Firmy

Tworzymy angażujące kampanie reklamowe w sieci Google oraz mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, TikTok czy YouTube.

Działamy patrząc przez pryzmat Twoich celów sprzedażowych i w oparciu o analizę grupy docelowej. Skupiamy się na dowożeniu stałych efektów, które cyklicznie raportujemy.

Zdobywaj więcej klientów zainteresowanych ofertą Twojej firmy dzięki płatnym kampaniom marketingowym w internecie. Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której przeanalizujemy jak możemy ci w tym pomóc.

marketing_internetowy_dla_firm
Jak wygląda

Proces Wdrażania Marketingu Internetowego

01. Konsultacja

Zaczynamy od darmowej konsultacji, podczas której ustalamy Twoje potrzeby oraz cele. Dobieramy rozwiązania i narzędzia, które pozwolą nam je zrealizować.

02. Przygotowanie

Przygotowujemy materiały graficzne oraz tekstowe. Tworzymy konkretną strategię dotarcia do Twoich klientów.

03. Wdrożenie

Wdrażamy zaplanowane wcześniej działania i monitorujemy ich powodzenie.

04. Raport i Optymalizacja

Analizujemy wyniki i przedstawiamy Ci je w postaci czytelnego raportu, by stale polepszać generowane efekty.

marketing_internetowy
Jak rozumiemy

Efektywny Marketing Internetowy

Zanim rozpoczniemy prace nad kampanią, musimy jasno i precyzyjnie określić jej cel.

Skupiamy się na dowożeniu realnych wyników – dbamy o to, by Twoja inwestycja się zwróciła. Dlatego realizowane przez nas kampanie przekładają się na trzy podstawowe korzyści dla Twojej firmy:

 

01. Wzrost Sprzedaży
02. Pozyskanie Leadów
03. Dotarcie Do Szerszej Grupy Odbiorców

Przekonajmy się, jak możemy osiągnąć te cele w Twojej firmie! Umów się na bezpłatną konsultację.

Bezpłatna Konsultacja

Porozmawiajmy o Twoich Potrzebach

Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Oddzwonimy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci osiągać więcej poprzez skuteczny marketing internetowy.

Jędrzej Prill, założyciel

Wspólnie sprawdzimy czy, oraz jak możemy Ci pomóc.

Conversational Form (#8)
warto to wiedzieć

Pytania i Odpowiedzi

Wszystko zależy od strategii, złożoności projektu oraz liczby godzin potrzebnej do jego realizacji. 

Na cenę finalną składają się dwa podstawowe czynniki – budżet przeznaczony dla reklamodawców (np. Google, Facebook), oraz wynagrodzenie dla specjalisty za ustawienie i przeprowadzenie kampanii.

Najprostsze kampanie reklamowe to koszt od 500 zł + budżet. Za bardziej rozbudowane, holistyczne i rozłożone w czasie kampanie oczywiście trzeba zapłacić więcej.

Zastanawiasz się ile może kosztować kampania dla Twojej firmy? 
– Umów się na bezpłatną konsultację podczas której będziemy w stanie przedstawić poglądowy kosztorys dostosowany do Ciebie.

Cyklicznie (najczęściej co miesiąc) wysyłamy do Ciebie raport podsumowujący wszystkie przeprowadzone działania oraz ich wyniki.

Dodatkowo, wyniki kampanii widać w czasie rzeczywistym – wystarczy zalogować się do narzędzia odpowiedniego dla platformy reklamodawcy (np. Centrum Reklam Facebooka lub panel Google Ads). Możesz więc na bieżąco monitorować wszystkie swoje kampanie.

Marketing internetowy to droga do zwiększenia sprzedaży, pozyskania leadów czy zwiększenia świadomości marki. Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę w tych obszarach – warto pomyśleć o zainwestowaniu w marketing internetowy.

Zachęcamy, by na początku nie przeznaczać na marketing internetowy dużych kwot. Czasami wystarczy zacząć od niewielkiej kampanii testowej. Możesz wówczas zweryfikować, czy przynosi to porządane efekty i zdecydować, czy warto kontutuować.

poznaj naszych klientów

Zaufali Nam

Co mówią

Nasi Klienci

Zobacz co mają do powiedzenia Klienci, którzy korzystali już z naszych usług.

Greg Collins

Niestety sa takie czasy w ktorych ciezko jest znalesc kogos kto sam bez pytania zostanie / pracuje po godzinach i to z usmiechem na ustach, sam szuka rozwiazań problemów i pomaga w projekcie… mało tego, nigdy niczego nie odmawia! To jest właśnie Jędrzej – mówie szczerze i od serca !

Greg Collins

Bracia Collins
Patryk Rumiński

Strona wykonana szybko, zgodnie z zamysłem. Firma Wiseboost nie była najtańszą opcją na rynku, ale zdecydowanie polecam 😉

Patryk Rumiński

Konsultant, imakeitwork.pl
Igor Kozłowski

Cóż mogę powiedzieć, pełny profesjonalizm oraz doradztwo w zakresie serwera i wyglądu strony internetowej. Polecam Pana Jędrzeja i firmę Wiseboost do współpracy.

Igor Kozłowski

Agencja R&D Promotion
0
Ocena Klientów
0
Projekty
0
Lata
Bezpłatna Konsultacja

Porozmawiajmy o Twoich Potrzebach

Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Oddzwonimy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci osiągać więcej poprzez skuteczny marketing internetowy.

Jędrzej Prill, założyciel

Wspólnie sprawdzimy czy, oraz jak możemy Ci pomóc.

Conversational Form (#8)

Działasz w branży OZE?


Pozyskujemy klientów dla firm z branży odnawialnych źródeł energii wykorzystując sprawdzone techniki marketingu internetowego.

Prowadzisz hotel?


Kompleksowo zajmujemy się marketingiem internetowym w branży hotelarskiej. Zwiększamy liczbę rezerwacji i średni czas pobytu Twoich gości.