Skip to content Skip to footer

Więcej Gości i Dłuższe Pobyty w Twoim Hotelu

Pomagamy hotelom i pensjonatom zwiększyć liczbę gości oraz wydłużyć średni czas pobytu używając skutecznych narzędzi marketingowych.

POMAGAMY HOTELOM ZWIĘKSZAĆ ZYSKI

Jak możemy Ci pomóc?

01.Wzrost Liczby Rezerwacji

Zwiększamy liczbę rezerwacji dokonywanych w Twoim hotelu zapewniając większe obłożenie.

02.Dłuższy Średni Czasu Pobytu

Sprawiamy, że goście rezerwują pobyty na dłuższy okres czasu.

03.Większy Zasięg Twojej Oferty

Zwiększamy Twój zasięg internetowy, dzięki czemu dotrzesz z ofertą do większej liczby potencjalnych gości.

04.Większy Średni Przychód z Pokoju

Maksymalizujemy średni przychód z pokoju dzięki dynamicznym cenom oraz rezerwacjom bezpośrednim, za które nie musisz płacić pośrednikowi (np. booking).

Prowadzisz hotel?

Przygotuj się na sezon letni

Sezon letni to zdecydowanie najgorętszy okres w branży hotelarskiej. Pomożemy Ci się do niego przygotować by zmaksymalizować Twoje zyski.

Specjalizujemy się w marketingu internetowym dla branży hotelarskiej. Wdrażamy skuteczne praktyki bezpośrednio przekładające się na wzrost liczby rezerwacji, wydłużenie średniego czasu pobytu, poszerzenie Twojego zasięgu oraz wyższy średni przychód z jednego pokoju.

Już teraz umów się na bezpłatną  konsultację, podczas której sprawdzimy czy oraz jak możemy pomóc Ci osiągnąć wspomniane cele!

marketing_internetowy_dla_hoteli
Porozmawiajmy o liczbach

Nasze wyniki

0%
O tyle średnio podnosimy liczbę rezerwacji
0%
O tyle średnio wydłużamy czas pobytu
0%
O tyle średnio zwiększamy zasięg strony internetowej
0%
O tyle średnio podnosimy średni dzienny przychód z pokoju
sposoby_promocji_internetowej_hotelu
zobacz

Jak osiągamy takie wyniki?

Pracując z Klientami z branży hotelarskiej zbadaliśmy wiele rodzajów promocji. W zdecydowanej większości przypadków najlepsze efekty przynosi połączenie trzech elementów promocji:

01. Strona Internetowa
02. Pozycjonowanie SEO / SEM
03. Reklama Google / Facebook Ads

Przekonajmy się, jak możemy wdrożyć skuteczny marketing internetowy w Twoim hotelu! Umów się na bezpłatną konsultację już teraz.

pracując z nami

Zyskujesz

01.Błyskawiczne wyniki

Dzięki sprawdzonym strategiom i gotowym rozwiązaniom działającym w branży hotelarskiej pierwsze wyniki naszej pracy widoczne są już po 1/2 tygodniach. Ciesz się wzrostami od zaraz!

02.Specjalizacja branżowa

Znamy branżę hotelarską od podszewki. Doskonale wiemy, co działa i jak połączyć ze sobą odpowiednie elementy promocji hoteli. Dzięki temu możemy osiągać dla Ciebie najlepsze efekty.

za co odpowiadają

Elementy promocji Twojego hotelu

Strona internetowa hotelu

Nowoczesna, skuteczna i zoptymalizowana strona internetowa Twojego hotelu to fundament dla wszystkich działań promocyjnych, które będziemy prowadzić. Służy do przedstawienia  oferty, dokonywania rezerwacji i docierania do potencjalnych gości. Tworzymy ją w zgodzie z najnowszymi standardami technicznymi  oraz stylistycznymi. Będzie się szybko ładować (nawet przysłabym zasięgu internetu), a przede wszystkim umożliwi łatwą i szybką rezerwację. Jeśli korzystasz z narzędzi do zarządzania hotelem (jak np. Profitroom) – zintegrujemy z nimi stronę.

Pozycjonowanie SEO / SEM

Gdy strona internetowa jest już gotowa – pora sprowadzić na nią ruch. Wdrażamy działania, dzięki którym wyświetlisz się wysoko w wynikach wyszukiwania np. po wpisaniu hasła „hotel zakopane” albo „nocleg krynica morska”. Dzięki temu znacznie zwiększamy liczbę osób, która zapozna się z Twoją ofertą. Zapewnimy wysoką konwersję, by jak największa część z tych osób dokonała rezerwacji w Twoim hotelu.

Reklama Google / Facebook Ads

Twoi potencjalni goście stale korzystają z wyszukiwarki Google oraz przeglądają Facebooka i Instagrama. To idealna przestrzeń na to, by dotrzeć tam do nich z Twoją ofertą. Dzięki odpowiedniej konfiguracji grup docelowych, skutecznym kreacjom reklamowym oraz technikom remarketingowym możemy docierać do Twoich potencjalnych gości w całej Polsce, ale również na świecie. Wiemy jak najlepiej to wykorzystać!

CASE STUDY

Ostatnia realizacja

Hotel Solaris to trzygwiazdkowy, butikowy hotel w Toruniu. Wyzwanie polegało na przebudowie strony internetowej oraz promocji internetowej hotelu by zwiększyć liczbę rezerwacji (w tym dokonywanych przez gości zagranicznych). Kliknij w przycisk niżej i zobacz jak poradziliśmy sobie z zadaniem. Pokazujemy konkretne wyniki i liczby.

0%
Przyrost liczby rezerwacji
0%
Wzrost konwersji na stronie internetowej
0%
Wydłużenie średniego czasu pobytu
Bezpłatna Konsultacja

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Oddzwonimy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci osiągać więcej dzięki promocji Twojego hotelu w internecie.

Jędrzej Prill, założyciel

Wspólnie sprawdzimy czy, oraz jak możemy Ci pomóc.

Conversational Form (#8)
warto to wiedzieć

Pytania i odpowiedzi

To zależy o jakim elemencie promocji mówimy.

Reklamy Facebook Ads I Google Ads – tutaj efekty widoczne są od razu. Co prawda zazwyczaj pierwsze tygodnie kampanii reklamowej nie są tak skuteczne, jak kolejne (algorytm potrzebuje czasu by „nauczyć się” naszej strategii), ale już wtedy obserwujemy efekty.

Pozycjonowanie SEO – to proces dłuższy i bardziej skomplikowany. Najczęściej efekty widoczne są po około 3 miesiącach, ale jest to ściśle zależne od działań konkurencji i poświęconych nakładów pracy. 

Strona internetowa – wzrost liczby rezerwacji pochodzących ze strony internetowej widoczny będzie od razu po dostosowaniu jej do nowej strategii promocyjnej.

Na promocję składają się działania takie jak aktualizacja strony internetowej, pozycjonowanie SEO, marketing treści oraz przede wszystkim – płatne reklamy Google Ads oraz Facebook Ads.

Ich proporcje zależne są od konkretnego przypadku oraz przeznaczanego budżetu.

Chcesz wiedzieć jak dokładnie wyglądałoby to w Twoim hotelu? Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której ustalimy szczegóły!

Zaczyna się od rozmowy. Podczas 15-20 minutowej bezpłatnej konsultacji omawiamy Twoje oczekiwania i cele, by sprawdzić czy nasze usługi są dla Ciebie. Przeprowadzamy wtedy analizę dotychczasowo prowadzonych działań i sprawdzamy konkurencję.

Kolejnym krokiem – jeśli zdecydujesz się na współpracę – będzie przygotowanie strategii w oparciu o ustalone cele i budżet. Omawiamy ją z Tobą.

Następnie etap po etapie wdrażamy zaplanowane w strategii działania. Trzymamy rękę na pulsie – sprawdzamy czy przynoszą spodziewane rezultaty i cały czas staramy się, by efekty były jeszcze lepsze.

Jeśli podczas współpracy pojawią się pytania – w każdej chwili możesz odezwać się do opiekuna projektu przydzielanego na samym początku.

Zacznijmy od rozmowy! Już teraz umów się na bezpłatną konsultację, podczas której sprawdzimy jak możemy pomóc Ci zmaksymalizować zyski Twojego hotelu!

poznaj naszych klientów

Zaufali nam

Zobacz

Opinie

Zobacz co mają do powiedzenia Klienci, którzy korzystali już z naszych usług.

Greg Collins

Niestety sa takie czasy w ktorych ciezko jest znalesc kogos kto sam bez pytania zostanie / pracuje po godzinach i to z usmiechem na ustach, sam szuka rozwiazań problemów i pomaga w projekcie… mało tego, nigdy niczego nie odmawia! To jest właśnie Jędrzej – mówie szczerze i od serca !

Greg Collins

Bracia Collins
Patryk Rumiński

Strona wykonana szybko, zgodnie z zamysłem. Firma Wiseboost nie była najtańszą opcją na rynku, ale zdecydowanie polecam 😉

Patryk Rumiński

Konsultant, imakeitwork.pl
Igor Kozłowski

Cóż mogę powiedzieć, pełny profesjonalizm oraz doradztwo w zakresie serwera i wyglądu strony internetowej. Polecam Pana Jędrzeja i firmę Wiseboost do współpracy.

Igor Kozłowski

Agencja R&D Promotion
0
Ocena Klientów
0
Projekty
0
Lata
Bezpłatna Konsultacja

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Oddzwonimy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci osiągać więcej dzięki promocji Twojego hotelu w internecie.

Jędrzej Prill, założyciel

Wspólnie sprawdzimy czy, oraz jak możemy Ci pomóc.

Conversational Form (#8)