Skip to content Skip to footer

Funkcjonalny Sklep Internetowy Dla Twojej Firmy

Skuteczny

Sklep Internetowy

Projektujemy funkcjonalne sklepy internetowe, które przekładają się na realny wzrost sprzedaży. Zgodne z najnowszymi standardami technicznymi oraz oczekiwaniami Twojej grupy docelowej. Wygodne w zarządzaniu i zintegrowane z narzędziami, których używasz na co dzień.

Zanim przystąpimy do realizacji projektu, chcemy dokładnie poznać Twoje potrzeby. Następnie zastanawiamy się, jakie rozwiązania pozwolą nam je skutecznie zaspokoić. 

Podczas współpracy stawiamy na transparentną i możliwie szybką realizację projektu. Cyklicznie konsultujemy postępy, które możesz śledzić w czasie rzeczywistym w przeznaczonej do tego aplikacji.

sklepy_internetowe_dla_firm
Z nami

Twój Sklep Internetowy

01. Działa szybko i płynnie

Ważnym aspektem działania sklepu internetowego jest szybkość ładowania i płynne poruszanie się po produktach. Klienci to doceniają, dlatego dbamy o to tworząc sklep internetowy dla Ciebie.

02. Jest łatwy w zarządzaniu

Prowadząc sklep internetowy często dodajesz nowe produkty do oferty, tworzysz promocje i przeceny, edytujesz opisy produktów itd. Zbudujemy dla Ciebie taki sklep, którego edycja będzie łatwa i intuicyjna.

03. Zapewnia pełną analitykę ruchu i sprzedaży

Dla każdego przedsiębiorcy sprzedającego on-line informacje o liczbie zakupów, kwotach zamówień, rodzaju wysyłki czy ilości kliknięć są bezcenne. Zapewniamy integrację sklepu z wybranymi narzędziami analitycznymi – pełny pogląd na sytuację to must have!

04. Umożliwia wygodne zakupy twoim klientom

Podstawą funkcjonowania każdego sklepu internetowego jest sprzedaż. Klienci zdecydowanie częściej i chętniej dokonują zakupów w sklepach, które są wygodne i przejrzyste, jednocześnie estetyczne prezentując cechy produktów. Projektowane przez nas sklepy są przede wszystkim nastawione na to, by były idealnie dopasowane do Twojej grupy docelowej.

Jak wygląda

Proces Tworzenia Sklepu Internetowego

01. Konsultacja

Zaczynamy od darmowej konsultacji, podczas której ustalamy Twoje potrzeby oraz cele. Dobieramy rozwiązania i narzędzia, które pozwolą nam je zrealizować.

02. Projekt

Przechodzimy do projektu graficznego. Przygotowujemy szatę graficzną oraz ustalamy rozmieszczenie poszczególnych elementów sklepu.

03. Wdrożenie

Kiedy zaakceptujesz projekt, rozpoczynamy jego realizację. Możesz ją śledzić na bieżąco – udostępniamy Ci przeznaczoną do tego aplikację webową.

04. Optymalizacja

Nie poprzestajemy na jednorazowym wdrożeniu projektu. Jeśli sobie tego życzysz – opiekujemy się sklepem pod kątem technicznym i stale ulepszamy jego skuteczność.

sklepy_internetowe
co składa się na

Funkcjonalny Sklep Internetowy

Podczas budowania sklepu internetowego skupiamy się na ułożeniu wszystkich jego elementów tak, by najlepiej spełniał założone przez Ciebie cele. Bierzemy pod uwagę oczekiwania Twojej grupy docelowej, integrujemy sklep z narzędziami, których używasz na codzień. Sprawiamy, że proces zakupu dla Twoich klientów będzie maksymalnie wygodny i płynny projektując nowoczesny i intuicyjny UX (User Experience).

Dbamy również o zaplecze techniczne, prędkość ładowania strony czy wstępną optymalizację SEO.

Sklep internetowy, który dla Ciebie stworzymy będzie:

01. Łatwy w Zarządzaniu
02. Intuicyjny i Użytkowy
03. Zachęcający do zakupu

Przekonajmy się, jak możemy osiągnąć to w Twoim sklepie! Umów się na bezpłatną konsultację.

Bezpłatna Konsultacja

Porozmawiajmy o Twoich Potrzebach

Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Oddzwonimy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci w budowie funkcjonalnego sklepu internetowego.

Jędrzej Prill, założyciel

Wspólnie sprawdzimy czy, oraz jak możemy Ci pomóc.

Conversational Form (#8)
warto to wiedzieć

Pytania i Odpowiedzi

Koszt utworzenia sklepu internetowego jest indywidualny dla każdego przypadku. Zależy od złożoności projektu i liczby godzin, jaką trzeba przeznaczyć na jego wykonanie. 

Standardowo cena za utworzenie sklepu internetowego mieści się w przedziale od 6 do 20 tysięcy zł.

Zastanawiasz się ile będzie kosztowało utworzenie sklepu internetowego dla Twojej firmy? 
– Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której będziemy w stanie oszacować kosztorys projektu.

Oczywiście! Tworzone przez nas sklepy opieramy o intuicyjny system zarządzania treścią – WordPress WooCommerce. Dzięki temu masz możliwość edytowania, dodawania i usuwania produktów oraz treści szybko i bez wysiłku.

Dodatkowo, po utworzeniu sklepu otrzymujesz od nas instrukcję wideo obrazującą krok po kroku w jaki sposób wprowadzać podstawowe zmiany.

Proces tworzenia sklepu internetowego od rozpoczęcia prac do oddania gotowego, działającego sklepu zazwyczaj zajmuje od 2 do 4 tygodni. 

Samo utworzenie sklepu internetowego nie jest jedynym kosztem, który musimy brać pod uwagę.

Doliczyć należy koszt hostingu (serwera, na którym utrzymywany będzie sklep) – w większości przypadków około 500 zł rocznie, oraz domeny (adresu sklepu, np. www.nazwa-twojej-firmy.pl) – około 20 zł.

Warto również zlecić cykliczną opiekę nad sklepem, by upewnić się zawsze że jest zabezpieczony, aktualny technicznie oraz zoptymalizowany. Koszt takiej opieki zaczyna się od około 200 zł miesięcznie.

poznaj naszych klientów

Zaufali Nam

Co mówią

Nasi Klienci

Zobacz co mają do powiedzenia Klienci, którzy korzystali już z naszych usług.

Greg Collins

Niestety sa takie czasy w ktorych ciezko jest znalesc kogos kto sam bez pytania zostanie / pracuje po godzinach i to z usmiechem na ustach, sam szuka rozwiazań problemów i pomaga w projekcie… mało tego, nigdy niczego nie odmawia! To jest właśnie Jędrzej – mówie szczerze i od serca !

Greg Collins

Bracia Collins
Patryk Rumiński

Strona wykonana szybko, zgodnie z zamysłem. Firma Wiseboost nie była najtańszą opcją na rynku, ale zdecydowanie polecam 😉

Patryk Rumiński

Konsultant, imakeitwork.pl
Igor Kozłowski

Cóż mogę powiedzieć, pełny profesjonalizm oraz doradztwo w zakresie serwera i wyglądu strony internetowej. Polecam Pana Jędrzeja i firmę Wiseboost do współpracy.

Igor Kozłowski

Agencja R&D Promotion
0
Ocena Klientów
0
Projekty
0
Lata
Bezpłatna Konsultacja

Porozmawiajmy o Twoich Potrzebach

Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Oddzwonimy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci w budowie funkcjonalnego sklepu internetowego.

Jędrzej Prill, założyciel

Wspólnie sprawdzimy czy, oraz jak możemy Ci pomóc.

Conversational Form (#8)